Ana Sayfa/Banka ve Finans
Banka ve Finans ksavukatlik 2017-06-04T12:32:44+00:00

 Banka ve Finans

Ulusal ve uluslararası yatırım ve ticari bankalara ve finans kuruluşlarına, bireysel ve kurumsal yatırımcılara başta finansal işlemler, borçlanma araçları, halka arz gibi konularda ve ayrıca proje, varlık ve satın alma finansmanı ve sair konularda kredi sağlayan kuruluşlara ve kredi alan taraflara banka ve finans alanında hizmet sunuyoruz. Özellikle Proje Finansman dokümantasyonun hazırlanmasında Türk Hukuku belgelerinin hazırlanmasında danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Aynı zamanda düzenleyici otoritelerin yaptıkları düzenleme ve denetimlere ilişkin danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Finans kurumlarının yetkilendirilme süreçleri, regülasyon kapsamındaki finans kurumları, ihraççılar ve halka açık şirketlerin mevzuata uyum süreçlerine ilişkin olarak da danışmanlık hizmeti sağlıyoruz.

Özellikle bankacılık, finansal kiralama, faktoring ve finansman alanlarında önde gelen kurumların kuruluş ve izin süreçlerindeki danışmanlık ve destek hizmetleri de dahil, resmi mercilerin düzenleme ve denetim işlemleri ile mevzuata uyum süreçleriyle ilgili geniş tecrübemizle bankacılık ve finans sektöründeki birçok şirket ve kuruluşa hukuki danışmanlık hizmetleri veriyoruz.